background

Platinium Full Synthetic 5W 30

Ürün Tanımı
Borax 5W 30, Yeni nesil modern teknoloji motorların her türlü iklim ve yol koşullarındaki gereksinimlerini karşılayan ve motor performansını artırıp ömrünü uzatan sentetik motor yağıdır. Geliştirilmiş katık paketinin sentetik akıllı moleküller ile mükemmel kombinasyonu şehir içi ve sürekli kullanımı için geliştirilmiştir.

Özellikleri ve Faydaları
- Üstün termal kararlılık ve oksidasyona karşı direnci sayesinde tortu, kurum, depozit kontrolü ve motor temizliği sağlar.
- Düşük sıcaklıklardaki mükemmel akıcılığı sayesinde ilk çalışma esnasında motor parçalarının hızlı yağlanmasını sağlayarak motoru aşınmaya karşı korur ve motorun ömrünü uzatır.
- Yüksek yağlayıcılık özelliği sayesinde motor içi sürtünmeleri azaltarak motorun gücünü artırır ve yakıt tasarrufuna yardımcı olur.
- Yüksek sıcaklıklarda dayanıklı flim tabakası oluşturarak yağ tüketimini en aza indirger ve servis aralığı boyunca maksimum performans sunar.
- Düşük uçuculuğu sayesinde egzoz gazı emisyonunu azaltarak hidrokarbon kirlilik oranını düşürmeye yardımcı olur.

Kullanım Alanları
Yeni nesil binek arabalar, SUV'lar ve hafif hizmet ticari araçların benzinli&LPG ve dizel motorlar başta olmak üzere her türlü modern araç motoru için tavsiye edilmektedir.

Şartnameler ve Onaylar
API SM/CF, ACEA A3/B3-04, MB Approval 229.1, VW 501.01 / 505.00

Teknik Özellikler

thumb
* Yukarıdaki veriler tipik değerler olup üretimden üretime değişebilir.